Chris Prusik

Certyfikowany, profesjonalny programista Microsoft, pasjonujący się programowaniem w #C z 22 letnim doświadczeniem.
Swoją przygodę z programowaniem zaczął w wieku 15 lat, w języku Z80 na 8-bitowym komputerze Amstrad CPC 6128. Wykształcenie informatyczne zdobył będąc absolwentem Zespołu Szkół Elektronicznych I Telekomunikacyjnych w Olsztynie oraz Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku informatyka.
Był redaktorem publikacji dotyczących programowania w magazynach “Amiga” i “Enter”, wydawanych przez INFOR (ponad milion czytelników wersji elektronicznej) i Gazety Prawnej (ponad 100 000 egzemplarzy wersji papierowej). Jest autorem książki „Programować może każdy, Amos Professional w praktyce”.
Twórca firmy dostarczającej kompleksowych rozwiązań informatycznych dużym organizacjom i firmom w Polsce (wynalazca ewidencji środków trwałych do zarządzania ponad miliardem złotych Agencji Mienia Wojskowego i serwerem drukowania aktywnie wysyłającym ponad 100 000 faktur dziennie). W 2012 roku założył w Wielkiej Brytanii agencję interaktywną, zajmującą się brandingiem, tworzącą inteligentne strony internetowe, technologie AMP, aplikacje, system CRM, jak również automatyzację działań marketingowych.
W 2016 roku stał się współzałożycielem start-upu G1ANT, oferującego innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji, powtarzalnych zadań i procesów w dużych firmach i organizacjach, by zwiększyć ich wydajność oraz efektywność pracowników. Rewolucję robotów czas zacząć!