Prelegenci

Vladimir Alekseichenko
Właściciel
DataWorkshop.eu

Jestem założycielem i trenerem na DataWorkshop.eu, gdzie wyjaśniam, jak korzystać z uczenia maszynowego w życiu bez zawiłych wzorów.

Maciej Chwiłoc
Dyrektor Rozwoju Produktu
Grupa Pracuj

Jestem dyrektorem ds. rozwoju produktu w Grupie Pracuj - wiodącego dostawcy rozwiązań pomagających firmom w rekrutacji, utrzymywaniu i rozwijaniu pracowników.

Michał Forystek
Co-founder
Brainhint

Jestem startup’owcem, skupiam się na wykorzystaniu danych do optymalizacji procesów biznesowych.

Grzegorz Gwardys
Lead Data Scientist
Promity

Prowadzę w Promity zespół Data Science/Computer Vision zajmujący się szeroko pojętymi projektami AI, którego celem jest stworzenie "pełnych" produktów kognitywnych.

Krzysztof Gwardys
Główny Architekt
Promity

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w obszarach architektury korporacyjnej, zmiany organizacyjnej, zarządzania portfelem projektów i rozwoju oprogramowania w wielu dużych organizacjach z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, energetycznego i publicznego.

Wojciech Ptak
CTO
FreshMail

Aktualnie CTO w firmie FreshMail, gdzie rozwija zespół oraz pracuje głównie nad rozwiązaniami do zbierania i analizy danych na wielką skalę, także z wykorzystaniem metod uczenia maszynowego.

Tomasz Rodak
Architekt
ING Bank Śląski

Architekt, programista rozwiązań Enterprise. Z początkiem tego roku, architekt wspierający działania w obszarze AI, w zespole ING Banku Śląskiego.

Paweł Stępień
Business Development Manager
SentiOne

W codziennej pracy pomaga decydentom biznesowym zrozumieć sztuczną inteligencję oraz jej praktyczne zastosowanie oraz korzyści w biznesie.

Łukasz Taraszka
AI Developer
Brainhint

Pasjonat sztucznej inteligencji i machine learningu. Programista z ponad 11-sto letnim doświadczeniem.

Joanna Tworzydło-Dziadkiewicz
Starszy Architekt IT
ING Bank Śląski

Programistka, architekt IT i architekt korporacyjny związana z bankowością od 10 lat. Od początku roku 2018, w nowych strukturach agile ING Banku Śląskiego pełni rolę Retail Architecture Chapter Lead.

Ernest Wagner
Prezes
Hemnes

Ekspert IT z ponad 18-letnim doświadczeniem. W ramach Grupy Hemnes powołał QuantLabs.ai, nową markę konsultingową specjalizującą się w praktycznych zastosowaniach sztucznej inteligencji oraz cyfrowej transformacji opartej o dane, głównie w sektorze finansowym.

Jan Zyśko
Data Scientist
Grupa Pracuj

Pracuję jako Data Scientist w Grupie Pracuj, gdzie projektuje i wdraża rozwiązania do uczenia maszynowego, szczególnie w zakresie NLP.